Hirdetés

The Billionaire’s Vinegar - McConaughey bort hamisít

|

Hirdetés

Az egyre nagyobb tiszteletnek örvendő Matthew McConaughey főszereplőként csatlakozott a Sony Pictures új filmjéhez, a The Billionaires Vinegar-hoz, amely Benjamin Wallace "The Billionaire’s Vinegar: The Mystery of the World’s Most Expensive Bottle of Wine" (magyarul A milliárdos ecete) című könyve alapján készült és a huszadik század egyik legnagyobb borhamisítási botrányáról szól. A sztori rendkívül érdekes, ráadásul valóban megtörtént eseményen alapul: egy Hardy Rodenstock nevű férfi azzal palizta be a világ legnagyobb borkritikusait és gyűjtőit, hogy borairól azt állította, hogy Thomas Jeffersoné voltak. A milliárdos borkedvelő, William Koch az árverésen 500 ezer dollárt fizetett az igazinak vélt gyűjteményről, amiről később kiderült, hogy közük sem volt az Egyesült Államok harmadik elnökéhez. A forgatókönyvet Michael Brandt és Derek Haas körmölik és többek között Will Smith is segít a projektnek producerként, viszont rendezőt egyelőre nem sikerült találni a The Billionaire’s Vinegar adaptációjának élére.

Hirdetés

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Engedélyezi, hogy a https://www.puliwood.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.