Hirdetés

Új részekkel folytatódik A mi kis falunk és a Drága örökösök az RTL Klubon

|

Alig pár nap különbséggel elrajtol az RTL Klub mindkét falus sorozatának új évada.

Hirdetés

A sort A mi kis falunk nyitja, mely immáron az ötödik évaddal tér vissza a képernyőre. A csatorna sikersorozata szeptember 19-től a szokásos időpontban, szombat esténként 8 órakor szórakoztatja majd Pajkaszeg rajongóit. Az új szezon első epizódjában "rögtön fény derül a titokra, mit látott a teszten Gyuri párja. Folytatódik Viki, Zsolt és Nelli szerelmi háromszöge. Laci és Ildikó azon ügyködik, hogy elválhassanak, de olyan akadályokba ütköznek, amelyekre nem számítanak.

Hirdetés

A polgármester idegeit a falu anyagi helyzete és egy nem várt támogatás borzolja. A közmunkások lehet, hogy végre valóra váltják az álmaikat. Emellett a pajkaszegiek életét pedig egy titokzatos hölgy felbukkanása is izgalmassá teszi a következő évadban" - írják a hivatalos ismertetőben.

A tévézők rekeszizmai ki sem pihenhették még A mi kis falunk évadnyitó epizódját, máris újra megdolgoztatja őket az RTL Klub. Pajkaszeg után ugyanis Ökörapáti is megnyitja kapuit a távkapcsoló-turisták előtt. Szeptember 21-én, hétfőn 20:00-kor indul a Drága örökösök negyedik és egyben utolsó szezonja.

A hétfőtől minden hétköznap este új részekkel jelentkező sorozatban tovább folytatódik "a hajsza a felbecsülhetetlen kincs után, a Szappanos család tagjai pedig tovább bonyolítják a szálakat az örökség körül, miközben egyre közelebb kerülnek a feltételként kiszabott egy év végéhez. Az akciódúsnak ígérkező negyedik évad során eddig mindenki előtt titkolt részletek derülnek ki Kálmán bácsi múltjáról."

Jöhet még több film, sorozat, könyv, képregény? Katt ide!

Hirdetés

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Engedélyezi, hogy a https://www.puliwood.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.

A Project029 Magyarország Kft. közleménye
Bezár