Hirdetés

Képszakadás – Kritika

|

Azt hiszem most jutottam el arra a pontra, hogy kezdem ezt az egészet unni.

Hirdetés

De az is lehet, hogy öregszem. Mindenesetre kezdenek unalmasak lenni az egy kaptafára készülő havermozik, amelyek szereplői – kortól függetlenül – felelőtlenségük mellett veszélyesen hülyék, és ez már a néző idegeit is olykor próbára teszi. Már a Másnaposok első részét is enyhén túlértékeltnek tartottam, de az alapötlet jópofa volt, és a férfibarátságot is a maga stílusában jól körbe járta. A második részre azonban az explicitebb önismétlésen kívül semmi eredetiség sem szorult, ugyanakkor továbbra is akármelyik vígjátékot ellehet adni a „Másnaposok alkotóitól” felirattal, ha abban van egy arcon fosás (Testcsere), vagy sütőbe gyömöszölt törpe (Project X), függetlenül a színvonaltól. A legújabb ilyen produktumban is egy alapjában véve szórakoztató darab, amely a fent említett Másnaposok és Project X között helyezkedik el valahol félúton, de az alkotók egyre inkább kezdenek a biztonsági játékra menni.

Oldalak: 1 2

Hirdetés

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Engedélyezi, hogy a https://www.puliwood.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.