Hirdetés

A Ted 2 egészen beteges lesz

|

A drogos, iszákos és trágár plüssmackó visszatér, és durvább helyzetekbe keveredik, mint valaha. Ezt eleve sejteni lehetett, most azonban a főszereplő Mark Wahlberg megerősítette, hogy a folytatás egészen beteges lesz.

Hirdetés

MacFarlane munkatempója igencsak kedvére van a Tedet gyártó Universal Pictures-nek is, amelynek vezérigazgatója, Steve Burke szeptemberben azt nyilatkozta, olyan gyorsan látni szeretnék a Ted 2-t, amilyen gyorsan csak lehet. A Ted ugyanis már elérte a félmilliárd dolláros összbevételt, amit a folytatás akár meg is duplázhat.

A Ted 2 előtt Wahlbergnek még akad dolga, hiszen ő a főszereplője a Transformers 4-nek is, amelyet élete legfontosabb munkájának tart. "Még soha nem készültem ennyire egy filmre, ráadásul ez lesz az első, amelyet a gyerekeim is szívesen megnéznek majd " - mondja a sztár.

A robotos szuperprodukcióba úgy került Wahlberg, hogy közeli barátságba került Michael Bay rendezővel az Izomagyak című thrillerjük forgatásán, olyannyira, hogy a rendező csak vele tudja elképzelni a Transformers 4-et, amely újabb trilógia kezdete lesz. /Uip Duna Film/

Oldalak: 1 2

Hirdetés

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Engedélyezi, hogy a https://www.puliwood.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.