Marc Guggenheim már szerepelt nálunk két poszttal korábban, ahol is a Green Lantern viselt dolgairól tartott kiselőadást, de nyilatkozataiban kitért a rajongók által legalább ugyanannyira áhított The Flash mozifilmre is.
Örömmel újságolta, hogy szerény személye, Greg Berlani és Miachel Green dolgozik a film sztorijának előkészületein, de a már korábban is ismert infókat kiegészítette annyival, hogy a maga részéről elkészült a legelső vázlatokkal, ezután látnak neki a forgatókönyv megírásának.
Guggenheim ugyanazt hangoztatta mint a zöld aurás szuperhős esetében is: a sztori magával ragadó lesz, és maga Flash karaktere sokkalta nagyobb potenciált rejt magában annál, mint sem egyetlen kis filmbe bele tudnák tuszkolni, ezért elkönyvelhető második esetleg harmadik rész is.
A The Flash projektnéven futó alkotás még rendezőjére sem talált, így nem tudni mikor kezdődhet meg a forgatás, de egyes források azt boncolgatják, hogy a főszereplő szintén Ryan Reynolds lesz, valamint azt is, hogy 2013-ra várható. Persze mindez nagybetűs pletyka, de ki tudja?