Hirdetés

Gnomeo & Juliet - Trailer

|

Virágkorukat élik a 3D-animációs filmek, mert a népnek sosem elég ebből a műfajból, és mivel az ember is igen ösztönös teremtés, gyerekek is mindig lesznek ezen a kis sárgolyón. Kedvenc stúdióink pedig ezt meglovagolva versenyeznek kegyei(n)kért.

Hirdetés

Belecsempészve megannyi sikeres elemet új rajzfilmecskéjükbe, a „Gnomeo & Juliet”-be. Van itt kérem egy kis Toy Story-elem (kertitörpék életre kelnek), rengeteg jó kis burlesque poén, és egy-két jelenet még a tavaly debütált „Mini Ninjas” című játékot is felidézte (á la ici-pici ninja-harcos).

Olybá tűnhet, a Touchstone is be kíván lépni az animációs filmek szépen gyümölcsöző édenébe, almaszedőnek. Ám ha meg is tölti kosárkáját, abból bizony a Disney stúdió süthet almás pitét, hisz ők birtokolják a céget. Ezáltal félő, hogy egy „B”-kategóriás pite kerül tányérunkra Disney mama sütőjéből, Touchstone sziruppal. Ami persze még igen ízletesre is sikeredhet! Legfeljebb édes emlékek nélkül. :)

Várható bemutató (a tengerentúlon): 2011. február 11. Rendező: Kelly Asbury (Shrek 2). A hangokért pedig ők felelnek: James McAvoy, Emily Blunt, Michael Caine, Maggie Smith, Patrick Stewart (és elvileg: Jason Statham, Ozzy Osbourne, Ashley Jensen). Zene: Elton John

Oldalak: 1 2

Hirdetés

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Engedélyezi, hogy a https://www.puliwood.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.