Sötétségben - Star Trek - A legrosszabb Star Trek film?
Meglepő eredménye jutottak a rajongók az éves összezördülésükön, ugyanis a legrosszabb Star Trek filmnek választották a Sötétségben - Star Trek-et. Ki érti ezt?
Meglepő eredménye jutottak a rajongók az éves összezördülésükön, ugyanis a legrosszabb Star Trek filmnek választották a Sötétségben - Star Trek-et. Ki érti ezt?
Az aktuális Arany Málna díjkiosztó azért is volt rettentően vicces, mivel Adam Sandler a lehető összes kategóriában jelölve lett a Jack és Jill-ért, a legtöbbet pedig málnára is váltja az előzetes találgatások alapján.
Szinte hihetetlennek tűnik, de a korai értékelések szerint a Pixar nyerőszériája megdőlni látszik és sok év után először nem 90% feletti összértékelésű filmet mutathatnak fel.
A 31. Arany Málna jelöltjeit is bejelentették, ez a díjátadó általában az Oscar előtt egyetlen nappal szokott lezajlani és 2010 legrosszabb teljesítményeit "díjazzák".
„Ha már azt hiszed vége, ha már azt hiszed nem jöhet rosszabb, tévedsz! A legrosszabb rémálmaid még csak ezután következnek!”
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.puliwood.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.